Firma CHOVSERVIS®  a.s., prodejna REGIOPRO® Vám nabízí maso a uzenářské speciality, mléčné výrobky, saláty a další potravinářské výrobky. 
Čerstvost výrobků Vám zaručuje objednávkový systém prodeje ( vedle klasického prodeje). Jeden den vyrobíme - druhý den dodáme. Z naší nabídky si můžete vybrat dle své chuti, objednat prostřednictvím e-shopu, e-mailem, nebo telefonicky a Vámi objednané zboží bude dodáno na prodejnu v budově CHOVSERVISU v Hradci Králové. Zde si čerstvé zboží můžete vyzvednout.

 

   

 V případě zájmu je možné zboží  vakuově zabalit. Vakuově zabalené potraviny vydrží při teplotě +4 C až 3 týdny.

 

 Pro zájemce nabízíme ve dnech středa+pátek (v čase dle domluvy) rozvoz zboží po Hradci Králové ( při objednávce nad 500,- Kč zdarma, do 500,- Kč za poplatek 30,- Kč) . 

 

 Kvalitní české maso a uzeniny jsou z produkce naší společnosti TORO®Hlavečník, mléčné výrobky z firmy LACRUM Velké Meziříčí, dále zelenina, saláty a další polotovary z firmy Beskyd Fryčovice, a.s.. 


 Strategií naší firmy je vysoká kvalita a bezpečnost potravin. Všechny nabízené masné výrobky jsou vyráběny z masa, bez použití náhražek a plnidel. Garantujeme dohledatelný původ veškerého použitého masa. Kvalitu garantují certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 14001 a ISO 22000 samozřejmý je systém sledování kritických bodu HACCP.
Prodejnu navážíme každý den a tak máte jistotu, že maso a uzeniny jsou vždy čerstvé. Kvalitu potvrzuje zvyšující se zájem o naše výrobky a proto Vám přejeme dobrou chuť a nevšední chuťový zážitek.